Dokumentacja - Auto Skup - Kasacja Aut Dokumentacja - Auto Skup - Kasacja Aut Katalizatory - Cennik Katalizatorów Zasięg - Skup autWspółpraca - autozłom Kontakt - Skup i Złomowanie

Oddając samochód do zezłomowania niezbędny jest komplet dokumentów.ymagana dokumentacja :

  • DOWÓD REJESTRACYJNY ZŁOMOWANEGO SAMOCHODU ( W PRZYPADKU BRAKU DOWODU POTRZEBNA JEST KSEROKOPIA Z WYDZIAŁU KOMUNIKACJI W PAŃSTWA MIEŚĆIE
  • KARTA POJAZDU - JEŻELI ZOSTAŁA WYDANA
  • UMOWA-KUPNA SPRZEDAŻY JEŻELI SAMOCHÓD NIE ZOSTAŁ PRZEREJESTROWANY W URZĘDZIE KOMUNIKACJI
  • DOWÓD OSOBISTY LUB INNY DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY TOZSAMOSC WŁAŚCICIELA POJAZDU

Jeżeli z różnych przyczyn właściciel złomowanego pojazdu nie jest w stanie fizycznie uczestniczyć podczas wystawiania dokumentów, wymagane jest pisemne oświadczenie upoważniające osobę do czynności związanych z zezłomowaniem pojazdu.

Co dalej ?

Zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do demontażu upoważnia właściciela do wyrejestorwanie samochodu w urzędzie komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej. Do wydziału komunikacji należy zwrócić dowód rejestracyjny oraz tablice rejestracyjne.

Z dniem otrzymania dokumetu przestaje obowiązywać ubezpieczenie OC. Ubezpieczyciel powinien zwrócić ekwiwalent od dnia zezłomowania do dnia obowiązywania polisy.

Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie.

ZŁOMUJEMY SAMOCHODY NA CAŁYM ŚLĄSKU ! ZOBACZ

Posiadamy zezwolenie o nr 67 wydane przez Wojewoda Śląskiego uprawniające naszą firmę do recyklingu pojazdów.

Nasz Auto-Złom przyjmuje do demontażu wszystkie pojazdy : powypadkowe, rozbite, uszkodzone, całe, spalone, bez ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC, popowodziowe, wraki, samochody starych roczników i inne.

Złomujemy również samochody dostawcze oraz ciężarowe !

Nasza firma płaci za złomowany pojazd .