Dokumentacja - Auto Skup - Kasacja Aut Dokumentacja - Auto Skup - Kasacja Aut Katalizatory - Cennik Katalizatorów Zasięg - Skup autWspółpraca - autozłom Kontakt - Skup i Złomowanie

Witamy

Szukasz firmy złomującej samochody w Cieszynie ? Oferta kasacji pojazdu firmy obejmuje skup samochodów przeznaczonych na auto-złom . Negocjacja cen, zaświadczenie oraz transport !

Złomowanie Auto Skup

auto-zlom

Dojazd do Klienta

Posiadamy zezwolenie o nr 67 wydane przez Wojewoda Śląskiego uprawniające naszą firmę do recyklingu pojazdów.

Firmy

Działalność naszej firmy obejmuje :

  • Złomowanie samochodów na terenie miasta Cieszyn oraz całej polski południowej. Nasza firma bezpłatnie odbiera pojazdy z podanego miasta i okolic.. Skupujemy samochody do zezłomowania , płacimy za kompletny pojazd. Wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu auta niezbędne do wyrejestrowania w Urzędzie Komunikacji, oraz w firmie ubezpieczeniowej.
  • Zajmujemy się również skupem katalizatorów z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Gwarantujemy odkup katalizatorów w każdych ilościach, nawet w przypadku spadku cen giełdowych.
  • Firma AUTORECYKLING prowadzi również skup złomu i metali kolorowych oraz skup wiązek samochodowych i elektrycznych.
  • Prowadzimy również sprzedaż części używanch do samochodów osobowych i dostawczych. W chwili obecnej posiadamy około 500 rodzaji samochodów na terenie naszej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia naszych aukcji w serwisie allegro.pl - zobacz zakładkę kontakt !

Firmy

Nasz Auto-Złom przyjmuje do demontażu wszystkie pojazdy : powypadkowe, rozbite, uszkodzone, całe, spalone, bez ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC, popowodziowe, wraki, samochody starych roczników i inne.

Złomujemy również samochody dostawcze oraz ciężarowe !

Nasza firma płaci za złomowany pojazd .

Samochody transprotujemy bezpłatnie ze wskazanego przez Państwa miejsca do stacji demontażu pojazdu już w dniu zgłoszenia chęci wyzłomowania przez Państwa samochodu.

Wystawiamy ! Zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu, umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu w Urzędzie Komunikacji w Państwa mieście.

Zadzwoń już teraz i wyzłomuj swój stary samochód jeszcze dziś !

ŚląskieMałopolskieOpolskie

Zadzwoń do Nas ! Odkupimy Twój pojazd za gotówkę. Firma działa od 2007 roku, w chwili obecnej posiadamy ponad 1000 aut w ciągłej ofercie - stawiamy na rozwój - do zagosodarowania mamy kolejny hektar naszego placu.

Firma Recyklingu Pojazdów Skup aut

a a

Zapraszamy